Webredacteur, iets voor jou?

 width=

Houd jij schrijven en kun jij je goed inleven in je doelgroep? Ben je energiek, doortastend en stressbestendig? Heb je interesse in onderwerpen die verband houden met de oogwereld en macula-degeneratie? Dan zijn wij echt op zoek naar jou! Op de contentredactie van de MaculaVereniging ben jij de spil in het redigeren van content. Binnen de MaculaVereniging voor mensen met macula-degeneratie hebben wij plek voor een woordentovenaar.

Dit ben jij:

  • Je hebt bij voorkeur al wat werkervaring opgedaan als (web)redacteur.
  • Je schrijft foutloos Nederlands.
  • Schrijven is wel echt wat je heel graag doet.  
  • Kennis van WordPress en Google Analytics is een pré. 
  • Je bent creatief, zelfstandig en schrikt niet van een deadline.
  • Je hebt gevoel voor actualiteiten en trends.

Als webredacteur ben je bezig met het redigeren van diverse artikelen. Je schrijft en herschrijft, plaatst en verwijdert artikelen op website waar je verantwoordelijk voor bent. Je ondersteunt je collega’s en zorgt ervoor dat de artikelen foutloos gepubliceerd worden. Natuurlijk bestaan je taken uit meer dan alleen schrijven en redigeren. Regelmatig komt de redactie bij elkaar om de hoogte- en actiepunten te bespreken.

Schrijftalent, meld je aan via communicatie@maculavereniging.nl of bel voor meer informatie 06-21 66 90 78.