Een boeiend en interessant webinar over JMD

Is er een medicijn voor de ziekte van Stargardt? Hoe staat het met de ontwikkelingen voor deze en andere vormen van juveniele maculadegeneratie (JMD)? Welke invloed hebben vitamine A en voeding op JMD? Professor dr. Carel Hoyng en professor dr. Rob Collin gaan deze vragen in dit webinar proberen te beantwoorden. Na hun lezing is er de mogelijkheid tot vragen stellen. Lotte Luykx vertelt ons over haar strijd tegen de ziekte van Stargardt en hoe crowdfunding haar helpt.

Programma

10.00 uur:  Welkom, Karin Terbraak, bestuurslid MaculaVereniging

10.05 uur: Voeding en vitamine A bij JMD, Prof. dr. Carel Hoyng, Radboud UMC

10.35 uur: Vragen stellen

10.50 uur: Ervaringsverhaal en crowdfundin, Lotte Luykx

11.05 uur: Medicijn voor Stargardt, Prof. dr. Rob Collin, Radboud UMC

11.35 uur: Vragen stellen

11.50 uur: Afsluiting